WARSZTATY I SZKOLENIA FOTOGRAFICZNE

WARSZTATY I SZKOLENIA FOTOGRAFICZNE

WARSZTATY I SZKOLENIA FOTOGRAFICZNE


Warsztaty i szkolenia fotograficzne prowadzę samodzielnie oraz na zlecenie firm zewnętrznych już od kilku lat.                W zajęciach uczestniczą najczęściej grupy kilkuosobowe. Większe grupy są możliwe gdy zajęcia warsztatowe odbywają się w ramach wyjazdów integracyjnych, lub są składową programu terapii, albo też są elementem kilkudniowych wycieczek.

Program warsztatów przygotowuję biorąc pod uwagę indywidualne zainteresowania i cel szkolenia – może to być np. pobudzenie kreatywnego spojrzenia poprzez fotografię na krajobraz czy przyrodę. Zadowolone z warsztatów mogą też być osoby zainteresowane fotografią zabytków, miejsc opuszczonych, zapomnianych albo miłośnicy ziół, dziko rosnących rzadkich kwiatów i roślin.

Storczyk obuwik zilonyKadr.com Krzysztof Romańczukiewicz
Rzadki storczyk obuwik (Cypripedium calceolus)  fot.Krzysztof Romańczukiewicz

 

 

Dobrym teoretycznym przygotowaniem do warsztatów była moja kilkuletnia praca dla magazynu „Fotografia & aparaty fotograficzne” – w tym okresie opublikowałem kilkadziesiąt artykułów o technikach fotografowania.

 

Zajęcia warsztatowe odbywają się zarówno w formie praktycznej w terenie (góry, miasto, miejsca zapomniane, fotografia przyrody, portret itp.) jak i mają część teoretyczną opartą głównie na analizie wykonanych prac i na dyskusji.

Dobrym moim przygotowaniem do prowadzenia warsztatów była kilkuletnia praca dla magazynu „Fotografia & aparaty fotograficzne” – w tym okresie opublikowałem kilkadziesiąt artykułów o technikach fotografowania.

Fotowędrówki

Jeśli przebywasz właśnie w bliskości Karkonoszy a czas chcesz wypełnić nie tylko poznawaniem regionu, lecz także pogłębić swą wiedzę oraz warsztat fotograficzny – to zapraszam na fotowędrówki karkonoskie.

Jest to dzień w którym 3-4 godziny spędzamy w terenie (gdzie warsztaty fotograficzne przeplatają się z poznawaniem miejscowej przyrody, kwiatów, ziół oraz ciekawostek z historii regionu).  Tego samego dnia wieczorem spotykamy się na 1-2 godzinnej prezentacji i omówieniu wykonanych fotografii (projektor i ekran).

Ilość uczestników – od 1 do 8 osób.

Koszt jednodniowej fotowędrówki – 380 zł .

 

Szczegóły na telefon : 601 78 70 56

 

 

Szczegóły na telefon : 601 78 70 56

Fotograficzne warsztaty plenerowe

 


 

 

 


 

 

 


Szkolenia fotograficzne. Fotowędówki karkonoskie. Fotografia, warsztaty fotograficzne, strony internetowe, filmy – Miłków, Karpacz, Podgórzyn, Mysłakowice, Jelenia Góra