O mnie


… Krzysztof Romańczukiewicz – kilka zdań o sobie

 

 Fotografią zajmuję się od wielu lat, tworzę także strony internetowe, krótkie filmy, prezentacje multimedialne. Łączę  różne media by przekaz stał się interesujący i zapamiętany. Wcześniej moja ścieżka zawodowa związana była z reklamą radiową. Studiowałem na Akademii Rolniczej.

 


W trakcie mojej przygody z fotografią, która z czasem zamieniła się w trwały związek otrzymałem kilkanaście nagród w konkursach fotograficznych. Najcenniejszą nagrodą za fotografię była dwuosobowa podróż na Karaiby (konkurs AmRest). Brałem udział w wielu wystawach fotograficznych (zbiorowych), które prezentowane były zarówno w Polsce jak i poza naszymi granicami. Było to głownie w okresie gdy uczestniczyłem w działaniach Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Indywidualnie swoje prace wystawiałem w Centrum Informacji Kulturalnej na wrocławskim Rynku. 


Przez kilka lat jako stały współpracownik wydawanego przez Burda International  magazynu „Fotografia & aparaty cyfrowe” publikowałem artykuły o technikach fotograficznych. W sumie było ich kilkadziesiąt.


Zdjęcia których jestem autorem można znaleźć w albumach, katalogach, czasopismach, na licznych stronach internetowych. Prowadziłem także zlecone, wyjazdowe warsztaty fotograficzne m.in. dla Orange Polska.


Mam dość szerokie zainteresowania – prócz fotografii jestem miłośnikiem gór, poszukuję rzadkich , interesuję się leczniczym wykorzystaniem rodzimych roślin. Fotograficzne spotkania z dziko żyjącymi zwierzętami dają mi także sporo radości i satysfakcji, jestem regionalistą, interesuję się historią (głównie lokalną). Powodowany swymi pasjami prowadzę strony internetowe  – www.fotoPort.pl oraz  – www.Milkow24.pl

Krzysztof Romańczukiewicz 

601 78 70 56

 


Z moich usług korzystały także m.in. poniższe firmy i instytucje :

mmm